Оригінальна олія Лікві Молі забезпечить надійність змащувальних рідин

Оригінальна олія Лікві Молі забезпечить надійність змащувальних рідин

Структура німецького виробника Liqui Moly розроблена таким чином, щоб забезпечити надійність та відповідну якість змащувальних рідин. Серед популярних витратних матеріалів компанії виділяється моторне масло Лікві Молі, що складається з ряду присадок і активних хімічних сполук.

У продажу представлені синтетичні, напівсинтетичні та мінеральні компоненти – залежно від технічних потреб двигуна. Перш ніж здійснити покупку в інтернет-магазині АТЛ, рекомендується вивчити параметри кожного продукту. 

Особливості моторних масел бренду Лікві Молі

 Затребуваність виробника заснована на принципі впровадження інноваційних технологій при виготовленні матеріалів, що змащують. За умови правильного підбору продукту гарантується збереження робочого ресурсу двигунів внутрішнього згоряння незалежно від типу та обсягу. Олії Лікві Молі підходять як для турбованих, так і для атмосферних силових агрегатів, оскільки вважаються універсальними в плані складу. Купівля модифікованої рідини дозволяє гарантувати не лише захист, а й запобігання корозії. Додатково створюється шар, який забезпечує протекцію від попадання пилу та вологи в умовах тривалого простою. 

Чому вибирають змащення Liqui Moly

  • Доступність та універсальність експлуатації. Здійснити підбір можна самостійно, вказавши він код на сайті компанії АТЛ. Покупка пропонується на вигідних умовах та з можливістю обміну товарів.
  • Технічна стабільність та тривалість зберігання. Автовласники можуть придбати моторні масла наперед, оскільки термін зберігання становить більше двох років (середній показник). 
  • Оптимальність та наявність сотень модифікацій. Використання продукції від виробника становить 70% від усіх існуючих брендів. Цей фактор відрізняє компанію від аналогічних брендів.

Придбання олії Лікві Молі в АТЛ дарує переваги

Покупцеві є можливість вигідно замовити моторне або трансмісійне масло Лікві Молі без доплат. Для цього достатньо перейти до категорії інтернет магазину atl.ua та залишити заявку. Якщо виникне потреба – співробітники компанії нададуть консультацію щодо підбору для оптимізації часу.

Поділитись