Оксфордський словник назвав слово року

Оксфордський словник англійської мови вибрав слово «вакцина» (vax) та похідні від нього як слово 2021 року, йдеться у повідомленні британського словника.


«Вакцина» (vax) – наше слово 2021 року. Коли наші лексикографи почали вивчати дані корпусу англійської мови, швидко з’ясувалося, що «вакцина» (vax) – особливо визначне слово, – йдеться у повідомленні словника.
Вчені зазначають, що це слово було досить рідкісним у корпусі Оксфордського словника до цього року. До вересня воно зустрічалося у 72 рази частіше, ніж у той же час у 2020 році.

Оксфордський словник у 2020 році не зміг вибрати одне слово року як слово року. Лідируючим за частотою вживання стало слово «коронавірус» і супутні пандемії COVID-19 явища, такі як локдаун, соціальне дистанціювання, furlough (компенсація зарплат, що залишилися без роботи через кризу коронавірусу) та абревіатура WFH (work from home — робота з дому). Основними подіями, що вплинули на лексикон людей у ​​всьому світі, стали екологічні катастрофи, соціальні та політичні процеси, а також пандемія коронавірусу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...