Обслуговування корпоративних клієнтів

Обслуговування корпоративних клієнтів

Маючи багаторічний досвід у галузі монтажу, ремонту та обслуговування кліматичних систем будь-якої складності, компанія «Чисте повітря» основним вважає турботу про своїх клієнтів та якість послуг. Для нас головне, щоб клієнт, співпрацюючи з нашою компанією, отримував бажані комфортні умови у своєму будинку чи офісі.

Ми працюємо з фізичними та юридичними суб’єктами, організаціями та приватними особами. Для того, щоб клієнти були задоволені нашою роботою, співробітники компанії постійно підвищують свій професійний рівень та майстерність, освоюють новітні методики, застосовують у своїй практиці останні технологічні вдосконалення та пристосування. Гнучка цінова політика, система бонусів та накопичувальних знижок, яку проводить керівництво компанії, робить наші послуги доступними для клієнтів з різним бюджетом.

Один із пріоритетних напрямків нашої діяльності – обслуговування корпоративних клієнтів. Спеціалізуючись на роботі з великими підприємствами, офісними центрами, ми проводимо сервісне обслуговування кондиціонерів будь-яких типів: спліт-системи, касетні, канальні та інші види стаціонарних та модульних клімат-систем. Сервіс кондиціонерів включає регулярне технічне обслуговування кондиціонерів, профілактику. Профілактика кондиціонерів може бути як сезонна (перехід тепло/холод або навпаки), так і планова, куди входить чистка кондиціонера, дозаправка, дезінфекція.

Фахівці нашої компанії мають повну кваліфікацію за своєю спеціалізацією, суворо дотримуються правил безпеки. Наші бригади сформовані таким чином, щоб у разі несправності кліматичного обладнання, майстри могли провести ремонт у найкоротші терміни. Багато наших фахівців пройшли спеціальне навчання на заводах, що виготовляють кондиціонери, і досконально знають, як влаштовані прилади та як їх реанімувати у разі несправностей.

Виїзд бригади на адресу проводиться на машині компанії з фірмовими знаками, всі співробітники одягнені у формені костюми, охайні та акуратні. За бажанням замовника можливе проведення ремонтних робіт у нічний час.

Платежі від корпоративних клієнтів проводяться за безготівковим розрахунком, діє система знижок для корпоративних клієнтів та бонусна система.

Ми налаштовані на довгострокову співпрацю, цінуємо кожного клієнта. Нам довіряють, а ми робимо все, щоб виправдати довіру наших клієнтів.

Поділитись