Netflix створить дешеву версію свого сервісу

Компанія Netflix збирається створити дешевшу версію свого стрімінгового сервісу з рекламними вставками у зв’язку з відпливом власників платної підписки.

Про це заявив генеральний директор Netflix Рід Хастінгс у розмові з інвесторами, передає Bloomberg.

Агентство не стало наводити додаткові подробиці про можливий новий підхід Netflix до надання доступу до своїх продуктів. Тим не менш, воно підкреслило, що це «стане великою зміною для компанії».

Згідно з квартальною звітністю, опублікованою у вівторок, Netflix втратив 200 тис. платних клієнтів на початку 2022 року, незважаючи на позитивний прогноз у 2,5 млн користувачів із платною підпискою.

«Призупинення роботи нашого сервісу в Росії та згортання всіх російських платних програм вплинули на чистий приріст по платних послугах у розмірі мінус 700 тис., не враховуючи цього впливу чистий приріст по платних послугах склав 500 тис.», — уточнювалося в документі.

Така значна втрата в клієнтській базі обумовлена ​​зниженням кількості користувачів, що набувають платну передплату послуг сервісу. При цьому наголошується, що це зафіксовано у всіх регіонах. Ці повідомлення призвели до того, що акції Netflix впали на 25,7% на торгах.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,