Майнер заробили на біткоінах майже мільярд доларів

Майнер заробили на біткоінах майже мільярд доларів

У липні майнер заробили на біткоінах майже мільярд доларів, за підсумками місяця їх прибуток склав 971,8 мільйона доларів.

Це більше, ніж в червні – тоді виручка дорівнювала 839 мільйонам. Про це повідомляє портал The Block.

Однак рекордний показник був зафіксований в березні – 1,75 мільярда доларів. Доходи від Майнінг скоротилися внаслідок дій Китаю, який почав наступальну політику на криптовалюту.

В кінці липня ціна біткоіна перевищила 40 тисяч доларів за монету. Однак на початку серпня найпопулярніша криптовалюта знову впала нижче психологічної позначки. До понеділка, 2 серпня, один біткоін коштував 39,27 тисячі доларів.

Падіння найпопулярнішою криптовалюта сталося після великого розпродажу на світових фондових ринках, а також на тлі новин з Китаю. Народний банк КНР наказав великим фінансовим інститутам країни перестати проводити операції з криптовалюта. Деякі регіони повністю заборонили видобуток «крипту» на своїй території.

В результаті китайським Майнер довелося або зупинити видобуток, або переїхати в інші країни. Якщо восени минулого року на КНР доводилося до 75 відсотків потужності, використовуваної для видобутку криптовалюта, то до літа 2021-го частка Китаю на ринку впала майже на 30 відсотків. Поки що КНР все одно займає перше місце з видобутку криптовалюта, але відрив від Пекіна значно скоротили США, Казахстан, Росія і Іран.

Поділитись