Користувачі Windows 7 масово переходять на Linux

Ще до того, як Microsoft випустила останнє оновлення на операційну систему Windows 7, багато розробників дистрибутивів для Linux почали активно поширювати інформацію про переваги вільної і безпечної ОС.

В даний час немає точних даних по всьому світу, але те, що повідомляють корейські компанії, може не просто стати глобальним трендом, але і похитнути непорушні позиції Microsoft.

Так, тільки за останні дні на Linux перейшли: Корейський інститут розвитку морської науки і техніки, Пошта Кореї, Військово-морська академія Республіки Кореї і Корейське національне поліцейське управління, а також Міністерство національної оборони. Як вказують експерти, перехід на Linux дає безліч переваг:

Не потрібно оновлювати комп’ютерний парк. Linux прекрасно працює на комп’ютерах 15-річної давності.
Не потрібно витрачатися на дороге програмне забезпечення. Linux пропонує легкий старт. Величезна частина ПО безкоштовна.
Рішення проблеми безпеки. Linux забезпечує максимальну безпеку.
Це вигідно. Навіть якщо компанія планує купити платне ПО, воно буде значно дешевше аналогів для Windows. За перший рік володіння, економія складе не менше 50%. Другий, третій і всі подальші роки безкоштовно. Ніхто ще не придумав брати на ОС Linux з користувачів абонплату.

Як повідомляють джерела, в Південній Кореї за перші дні на Linux з Windows 7 пішло кілька десятків тисяч комп’ютерів. Однак, це статистика всього за 2 дні. Темпи вражають. Експерти інформує, що за кілька днів число активацій Linux на території Південної Кореї збільшилася в рази. Будемо чекати статистику по всьому світу. Можливо, вона буде такою ж вражаючою, як і по окремо взятій країні.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: ,