Кіт британського прем’єр-міністра зловив голуба на очах журналістів

Кіт Ларрі, який служить головним мишолови в резиденції британського прем’єр-міністра на Даунінг-стріт, зловив голуба на очах журналістів.

Птаху все ж вдалося вирватися з лап хижака, свідчать кадри, опубліковані в Twitter одним з журналістів. Журналісти, які чергували в четвер вранці на Даунінг-стріт в очікуванні оголошення про торгову операцію по Brexit, стали свідками полювання Ларрі на голуба.

Зачекавши, поки птах втратить пильність у пошуках корму, кіт провів стрімку атаку. На щастя, пернатої вдалося вирватися з лап мишолова, який відомий своїм бійцівським характером.

Раніше Ларрі був неодноразово помічений у бійках зі своїм «колегою» котом Палмерстона, до літа цього року служив головним мишоловом в МЗС Великобританії.

Ларрі, взятий з притулку, служить в резиденції британського прем’єр-міністра з 2011 року. Коти в резиденціях англійських королів живуть з XV століття. З 1929 року вони мають офіційний статус і платню у вигляді 100 фунтів на рік. Самим знаменитим з них в XX столітті став кіт Хамфрі, який виконував обов’язки мишолова при Маргарет Тетчер, Джон Мейджора і Тоні Блера. Кот Хамфрі помер в 2008 році, йому було близько 18 років.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,