Керівник Skoda покине компанію після п’яти успішних років

Керівник Skoda покине компанію після п’яти успішних років

Керівник бренду Skoda Бернхард Майєр покине чеську компанію 31 липня.

Про нове місце роботи досвідченого топ-менеджера нічого не сказано, але в Volkswagen Group фахівця хвалять: бос концерну Герберт Дісс назвав роки правління Майєра в Skoda «одними з найуспішніших в 125-річній історії марки».

Бернхард Майєр був призначений главою Skoda після дізельгейту в листопаді 2015 року. За неповні п’ять років генеральному директору вдалося збільшити щорічні продажі Skoda на 200 тисяч штук, поповнити лінійку чеської фірми трьома кросоверами – Kodiaq, Karoq і Kamiq, а також закласти основи першого електрокара Enyaq.

В автомобільному бізнесі 60-річний Бернхард Майєр працює понад тридцять років. Кар’єру німець починав в кінці 1980-х в BMW, потім протягом майже п’ятнадцяти років працював в Porsche, перш ніж очолити Skoda. Чи залишиться Майєр в Volkswagen Group неясно: подробиці можуть з’явитися в серпні, коли рада директорів Skoda назве ім’я нового глави бренду.

Німецька газета Handelsblatt вважає, що відхід Майєра – наслідок занадто успішного керівництва Skoda. Нібито на деяких ринках чеський бренд збільшив продажі за рахунок «материнської» компанії Volkswagen, що не сподобалося раді директорів концерну.

Поділитись