“Індивідуальна траєкторія Лідера” для дітей загиблих захисників

“Індивідуальна траєкторія Лідера” для дітей загиблих захисників

Факультет «Києво-Могилянська Школа професійної та неперервної освіти» Національного університету «Києво-Могилянська Академія» оголосив про відкриття стипендіальної навчальної програми. Вона розроблена для дітей загиблих захисників і захисниць України, які закінчують школу. 

Програма створили за фінансової підтримки БФ «The Eneida Foundation», що також відомий під назвою «We Help Ukrainians» (Велика Британія), та за участі БФ «Діти Героїв» (Україна).

Перших 30 учасників програми відберуть за результатами конкурсу мотиваційних листів. Навчання відбуватиметься в змішаному режимі протягом 6 місяців. З листопада по квітень учні відвідають 10 офлайн зустрічей і 108 годин онлайн-занять за гнучким графіком.

Головним завданням програми є формування Індивідуальної траєкторії Учасника – моделі конкретних рішень і дій для вступу до українських ЗВО та самореалізації в професії, громадській діяльності, інноваційному розвитку. Щоб досягти цього, для учнів влаштують тренінги з фінансової грамотності і культури стартапів, моделювання свого місця серед професій майбутнього, розуміння стану ІТ та цифровізації в Україні; дадуть практичні поради щодо використання штучного інтелекту для саморозвитку; проведуть відверту розмову про підготовку до НМТ та вибору «свого університету»; розкажуть, як позиціонувати себе в соціальних мережах, говорити на камеру легко і створювати власний контент, маючи тільки смартфон в руках.

Після опанування всіх дисципліни, успішного складання тестів й захисту Індивідуальної траєкторії, створеної протягом навчання, учасники отримають сертифікати НаУКМА.

Серед менторів для учнів – викладачі провідних українських університетів, відомі тренери, представники бізнесу і підприємств-партнерів Могилянки, керівники державних установ з Києва, Івано-Франківська, Дніпра і Тернополя.

Авторство програми належить декану «Києво-Могилянської Школи професійної та неперервної освіти», доктору політичних наук, професорці Тетяні Нагорняк. Унікальність «Індивідуальної траєкторії Лідера» полягає у взаємодії трьох важливих компонентів, на які спрямовані дисципліни програми:

  •  розширення світогляду та ерудиції майбутнього лідера;
  •  успішне складання НМТ у 2024 році;
  • мотивований вибір професії. 
Поділитись