Ілон Маск розповів про причини покупки Twitter

Ілон Маск розповів про причини покупки Twitter

Американський мільярдер, співвласник компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск прокоментував новину про купівлю ним компанії Twitter фразою «птах на волі».

Про це він написав у своєму акаунті. “Причина мого придбання Twitter полягає в тому, що для майбутнього цивілізації важливо мати спільний цифровий майданчик, на якому може обговорюватися широкий спектр думок у здоровій манері, без поводження до жорстокості”, – написав Маск.

За його словами, зараз існує великий ризик розколу соціальних мереж «на вкрай праві та вкрай ліві «луна-камери»», які розпалюють ненависть та роз’єднують суспільство.

Маск вважає, що в гонитві за переглядами традиційні ЗМІ «заохочують ці полярні крайнощі, оскільки вважають, що це дає прибуток». Однак, як зазначив підприємець, при цьому втрачається можливість діалогу. За його словами, саме в цьому полягає причина його придбання Twitter.

Я зробив це не тому, що це буде легко. Я зробив це не для того, щоби заробити більше грошей. Я зробив це у спробі допомогти людству, яке я люблю. Це не означає, що на майданчику всі зможуть говорити будь-що без будь-яких наслідків. На додаток до необхідності підкорятися законам, наша платформа має бути теплою і привітною для всіх», — підсумував новий глава Twitter.

Поділитись