Geely створить новий бренд для конкуренції з Tesla

Geely планує випускати електромобілі під новою маркою.

Таким чином китайська компанія сподівається поборотися зі своїм головним конкурентом Tesla.

Про плани Geely з посиланням на свої джерела повідомляє Reuters. Марка, що отримала назву Zeekr, позиціонується як преміальна. Бізнес по виробництву і продажу електромобілів Geely планує делегувати новостворюваної структурної одиниці Lingling Technologies.

Також джерела повідомляють, що Geely буде випускати моделі під новою маркою на базі електричної платформи, анонсованої в вересні і отримала назву Sustainable Experience Architecture (SEA).

Відзначається, що в планах Geely — відкрити виставкові зали в центрах міст, щоб продавати електромобілі за фіксованою ціною. Так компанія хоче відійти від традиційної продажів через дилерські центри. Примітно, що схожу маркетингову тактику вперше застосувала компанія Tesla.

«Традиційні бензинові автомобілі та електромобілі — це дві гоночні траси бізнесу. На даний момент Geely не має явної переваги у випуску електромобілів, тому компанія хоче розробити свої власні інновації, створивши новий бренд», — вважає аналітик консалтингової компанії LMC Automotive Алан Канг. При цьому в Geely від коментарів з цього приводу відмовилися.

Раніше «Профіль» писав, що продажі нового компактного і недорогого електромобіля, який розробляє компанія Tesla, можуть поширити на безліч країн, а не тільки на Китай. Роздрібна вартість електромобіля Tesla складе близько $ 25 тис., що на $ 13 тис. дешевше вартості в США найбільш доступною версії Model 3.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...