Філіп Морріс хоче, щоб сигарети були заборонені у Великобританії до 2030 року

Philip Morris International заявляє, що припинить продаж сигарет Marlboro у Великобританії протягом десяти років.

Генеральний директор Philip Morris International Яцек Олчак заявив Sunday Telegraph, що уряд Великобританії повинен поводитися з сигаретами як з автомобілями на бензині, продаж яких повинен бути заборонений з 2030 року.

Заява пролунала на тлі зменшення кількості курців у Великобританії. З 2016 року уряд Великобританії докладає значних зусиль щоб зменшити поширеність куріння.Багато інвесторів вже виключили тютюновий бізнес зі своїх портфелів, і все більша кількість фінансових установ зобов’язуються проводити політику, яка негативно ставиться до тютюну.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, паління — включаючи вдихання диму вживаних — щорічно вбиває понад 8 мільйонів людей. Це порівняно з близько 4,1 мільйона зафіксованих смертей Covid-19 на сьогодні.

Компанія Philip Morris International, яка була відокремлена від зареєстрованої в Нью-Йорку компанії Altria в 2008 році, інвестувала 8 мільярдів доларів і найняла десятки вчених і техніків для розробки альтернатив сигарет із меншим ризиком, включаючи флагманський продукт IQOS, який нагріває, а не опікає легені як тютюн.

Уряд Великобританії оголосив про свої амбіції ще в 2019 році, та заявив про наміри заборонити куріння в Англії до 2030 року. Минулого року він оприлюднив свою » Дорожню карту до бездимного режиму до 2030 року», яка включає пропозицію зобов’язати виробників тютюнових виробів фінансувати підтримку відмови від паління.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , ,