Ембер Херд раптово зникла з Твіттера

Ембер Херд раптово зникла з Твіттера

З соціальної мережі Твіттер, яку придбав мільярдер Ілон Маск, раптово зник акаунт актриси Ембер Херд.

Херд та Маск зустрічалися у 2017 році. І особисте життя голлівудської діви було насиченим як до, так і після цього: вона крутила роман з актором Кріспіном Гловером, була одружена з Джонні Деппом, полягала в одностатевих стосунках з фотографом Тасею Ван Рі.

Чимало популярності Херд приніс скандальне розлучення з Деппом, якого вона звинувачувала в насильстві, але присяжні не повірили їй.

А ось із Маском актриса розлучилася без будь-яких скандалів. Херд завжди позитивно відгукувалася про бізнесмена та неодноразово говорила, що поважає його.

Тепер же фанати Херд, які помітили, що облікового запису актриси в Твіттері більше немає, ворожать – хто і чому видалив його із соцмережі. Одні впевнені, що це зробив сам Маск, яка таким чином помстилася своїй колишній подрузі; інші вважають, що актриса прийняла рішення піти з Твіттера на знак підтримки тих, хто вже почав протести проти змін, що плануються Маском у політиці соціальної мережі. Новий власник заявив, що має намір запровадити абонентську плату за користування Твіттером, а також верифікацію облікових записів у ньому.

Поділитись