Експерти назвали найдорожчий бренд у світі

Британська консалтингова компанія Brand Finance представила щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу.

Перше місце в ньому вперше з 2016 року зайняла компанія Apple. Вартість її бренда аналітики оцінили в $ 263,3 млрд.

Apple стала другою компанією в історії, чий бренд за вартістю перевищив позначку в $ 200 млрд. Першою в минулому році став американський інтернет-ритейлер Amazon, який займав перше місце в рейтингу найдорожчих брендів останні три роки, з 2018 по 2020 рік.

З 2016 року, коли Apple в останній раз займала перше місце в рейтингу, бренд компанії подорожчав майже в два рази — п’ять років тому його оцінювали в $ 145,9 млрд. Всього за рік бренд Apple подорожчав на 87%. Brand Finance пояснює свою оцінку такого зростання вартості бренду диверсифікацією бізнесу технологічною компанією.

«В останні п’ять років Apple почала зосереджувати свої зусилля на розробці стратегій зросту, не зав’язаних на один тільки iPhone, на який в 2020 році припала половина продажів у порівнянні з двома третинами в 2015 році. Політика диверсифікації привела до розширення бренду в цифрові і підписні сервіси, включаючи App Store, iCloud, Apple Podcasts, Apple Music, Apple TV і Apple Arcade. Тільки в перший день нового року клієнти App Store витратили $ 540 млн на цифрові товари та послуги», — пояснили аналітики.е

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...