Екс-глава МЗС Австрії Кнайсль поскаржилася на погрози та цькування

Колишня міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль розповіла в інтерв’ю про цькування в рідній країні через добрі стосунки з путіним.

Президент Росії путін приїхав на весілля екс-глави МЗС Австрії Карін Кнайсль у 2018 році. Глава держави привіз на урочистість Кубанський козачий хор, станцював із нареченою і промовив тост німецькою мовою.

За словами Кнайсль, на батьківщині вона зазнала справжнього цькування за цей танець, отримуючи численні погрози.

«Вже восени 2020 року я зазнавала нападів на вулицях Відня. Мене називали російською свинею, російською повією. І я більше не могла працювати в Австрії», – розповіла вона.

Колишній міністр закордонних справ зазначила, що опинилася у чорних списках ще до травневої резолюції Європарламенту, яка запровадила санкції проти неї.

«На мене так це суперечить усім правовим нормам та верховенству закону. (…) Мені неодноразово загрожували розправою в Австрії. Загрози також надходили з Німеччини. Я не маю можливості захистити свою честь за допомогою суду. І ні в кого в Австрії не вистачить духу публічно за мене заступитися і сказати: «Досить», — констатувала вона.

Карін Кнайсль зазначила, що в результаті змушена була виїхати до Лівану, де почувається у більшій безпеці та вільнішій, ніж у ЄС.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , ,