Дружина мера Томська перед обшуками позбутися банківських карт на суму понад мільярд рублів

Дружина заарештованого мера Томська Івана Кляйна перед обшуками намагалася позбутися банківських карт на загальну суму понад 1 млрд рублів, пишуть ЗМІ.


Під час обшуків за корупційній справі проти мера Томська Івана Кляйна, коли в елітну п’ятиповерхівку нагрянули оперативники, дружина градоначальника спішно спробувала врятувати заначку. Жінка викинула у вікно подушку зі пальні.

«Подушку зловив чоловік, як пізніше з’ясувалося, водій підприємства «Томське пиво», і спробував спішно заховати її в своєму автомобілі, — повідомило джерело в правоохоронних органах регіону. — Водій був затриманий».

Слідчі знайшли в подушці карти російських і швейцарських банків, на рахунках яких знаходиться близько 1,3 млрд рублів. Всього ж на особистих рахунках сім’ї Кляйн силовики нарахували понад 7 млрд рублів.

Мер Томська володіє трьома земельними ділянками загальною площею в 2,5 тис. кв. метрів, гаражним боксом, нежитловим приміщенням площею 16,8 кв. метра. Дружина Кляйна задекларувала ділянку в 510 кв. метрів, квартиру в 188 «квадратів», 1/3 частку в квартирі площею 96,8 кв. метра і гаражний бокс.

Нагадаємо, 14 листопада мер Томська був заарештований у справі про перевищення посадових повноважень. За рішенням суду, під вартою мер Томська пробуде до 13 січня 2021 року.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу стосовно мера Томська Івана Кляйна за перевищення посадових повноважень. Зараз з Кляйном проводяться слідчі дії. На відеозаписі затримання Кляйна видно, що співробітники ФСБ вивели його будівлі в наручниках і посадили в автомобіль СК. Кремль звернув увагу на жорстку манеру затримання градоначальника, там припустили, що це може бути пов’язано з тяжкістю інкримінованих йому підозр.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,