Дівчина зі Словенії відрубала собі руку заради страховки

Дівчина зі Словенії відрубала собі руку заради страховки

У Словенії 22-річна дівчина відрубала собі руку циркулярною пилою заради страховки в розмірі більше одного мільйона євро. Про це повідомляє ABC News.

Дівчина на ім’я Юлія Адлесіч погодилася відрубати ліву руку вище зап’ястя і виконала це зі своїм хлопцем на початку 2019 року. Її відвезли в лікарню, заявивши, що вона отримала травму, розпилюючи гілки. При цьому відрізану руку вони з собою не взяли, щоб зробити інвалідність Юлії незворотною. За рік до цього вона підписала контракти з п’ятьма страховими компаніями.

Половину страховки дівчина повинна була отримати відразу, а решту – регулярними щомісячними платежами. Однак прокуратура повідомила, що за кілька днів до інциденту хлопець Юлії шукав в інтернеті інформацію про те, як працюють штучні руки, що стало ще одним доказом, що вони зробили це навмисно. На суді дівчина заявляла про невинність, кажучи, що ніколи б свідомо не відрізала собі руку. «Ніхто не хоче бути калікою. Моя молодість зруйнована. Я втратила руку в 20 років. Тільки я знаю, як це сталося», – сказала вона в ході процесу.

Суд визнав Юлію винною в спробі шахрайства зі страховкою і засудив до двох років в’язниці, а її хлопця – до трьох років позбавлення волі.

Поділитись