«Де мої гроші?» ТМ «Імідж Клуб» відповіла на претензії українців

«Де мої гроші?» ТМ «Імідж Клуб» відповіла на претензії українців

Хіба може людина добровільно відмовитися від грошей? Так, якщо нею керує страх і сумніви. ТМ «Імідж Клуб» готова вручати грошові призи за участь у маркетингових акціях, але не всі вірять у свою удачу. У цій статті ми відповімо на популярні претензії наших клієнтів.

  1. «Обіцяєте привезти гроші готівкою або зробити поштовий переказ, але кошти перераховуєте на банківську карту»

Вручаючи гроші готівкою, ми стаємо компанією, яка приховує грошові операції. Готівкові гроші не можна відстежити і оподаткувати. Оскільки «Імідж Клуб» – чесна компанія, ми використовуємо банківський переказ. Так ми не порушуємо податкові зобов’язання перед державою.

Ми не рекомендуємо довіряти організаторам акцій, які вимагають з клієнтів готівку, а також обіцяють вручити приз готівкою.

  1. «У статтях «Імідж Клубу» не можна дізнатися, яку суму виграв переможець»

Перемога найчастіше дістається людям похилого віку з регіонів. Заради вашої безпеки ми не рекомендуємо хвалитися грошовими призами. Це може закінчитися крадіжкою.

  1. «На друкованій продукції компанії не вказані всі правила участі в акції»

Повний текст з умовами участі в маркетинговій акції ви можете знайти на нашому офіційному сайті. Ми не розміщуємо його в каталогах через великий обсяг і складні юридичні терміни.

  1. «Співробітники пошти і родичі відмовляють мене від участі в акціях. Кажуть, це обман. Вони праві?»

Навіть близькі люди можуть помилятися, а стороннім людям вірити не варто. Як правило, відмовляють ті, хто не пробували брати участь. Вони все ще пам’ятають маркетингові акції початку 2000-х років. Тоді існував ризик витратити гроші і нічого не виграти. Маркетингові акції сьогодні – це бізнес, що розвивається, якому вигідно дарувати грошові призи, збільшувати кількість клієнтів і підвищувати їхню лояльність.

  1. «Я довго беру участь в акціях, але досі не виграв!»

Ми б і раді вручити гроші кожному з вас, але призовий фонд обмежений. Маркетингові акції відбуваються один раз в квартал. В одній акції може перемогти тільки одна людина. Хто саме – ми не знаємо. Усе вирішує випадок. Продовжуйте брати участь, і удача обов’язково відвідає вас!

«Імідж Клубу» не байдужа думка людей. Сподіваємося, що наші відповіді розвіяли страхи й тривожні сумніви. Бажаємо кожному учаснику акцій нашої програми лояльності «Золотий Фонд» стати щасливим переможцем!

Поділитись