Чоловік із зовнішністю ляльки Кена вирішив народити дитину

Чоловік із зовнішністю ляльки Кена Родріго Алвес (Rodrigo Alves), який перетворився в жінку і назвав себе Джесікою Алвес (Jessica Alves), зважився на пересадку матки і народження дитини, пише The Mirror.

Алвес звернеться до лікарів для трансплантацію матки в Бразилії. 38-річна знаменитість сподівається, що після операції за 30 тисяч фунтів стерлінгів (три мільйони рублів) зможе завагітніти і народити здорову дитину. До цього лікарі ніколи не проводили подібних хірургічних втручань трансгендерним жінкам. «Щоб завагітніти, мені потрібно пройти курс екстракорпорального запліднення після операції. Чесно кажучи, я не беруся судити про відсоток успіху, так як досліджень на цю тему дуже мало», — додав Алвес.

У січні 2020 року Родріго Алвес, який витратив більше 500 тисяч фунтів стерлінгів, щоб бути схожим на Кена, перетворився в «живу ляльку Барбі» і показав шанувальникам своє тіло в купальнику. На нову зовнішність пішло близько 900 тисяч фунтів стерлінгів: зокрема, на збільшення грудей і сідниць, а також видалення кадика. У лютому 2021 року схожий на Кена чоловік офіційно змінив стать.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,