Бразилець намагався врятуватися від бджіл в озері і був з’їдений піраньями

Молодого чоловіка в бразильському штаті Мінас-Жерайс з’їли піраньями, рятуючись від бджолиного рою.

Інцидент стався на озері недалеко від ферми в муніципалітеті Бразиландія ді Мінас.

Троє друзів ловили рибу в озері, коли раптово з’явився рій бджіл. Чоловіки злякалися і стрибнули в озеро, щоб урятуватися.

Двоє з них благополучно попливли, а третій почав тонути. На жаль, друзі не змогли допомогти.

Двоє врятованих повідомили про те, що сталося, пожежникам, які незабаром знайшли тіло 30-річного чоловіка за чотири метри від берега. Перш ніж витягти його, вони запитали місцевих, чи є в озері хижі риби, і виявилося, що там багато пірань.

Після того, як тіло витягли з озера, виявилося, що риби його сильно пошкодили — піраньї з’їли праву частину обличчя та інші частини тіла.

Розслідування має встановити, від чого саме помер чоловік – від укусів пірань чи утоплення. Тіло повернули родичам на похорон.

Піранья — невелика плотоїдна риба з великим ротом і безліччю зубів. Її нижня щелепа трохи висунута вперед, зуби загнуті назад. Як правило, ці риби пересуваються великими зграями.

Напад піраній на людину зі смертельним результатом — велика рідкість, але вони все ж таки трапляються. У 2015 році риби, ймовірно, загризли шестирічну дівчинку в Бразилії. Двома роками раніше риби масово атакували аргентинців, що купалися, відкушуючи їм фаланги пальців, повідомляло Бі-бі-сі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...