Берлусконі діагностували лейкемію

Берлусконі діагностували лейкемію

Колишній прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі страждає на серйозне захворювання крові. Про це повідомляє газета Corriere della Sera.

Нагадаємо, що лідера партії «Вперед, Італія» госпіталізували в середу, 5 квітня, в Мілані. Нині він перебуває у відділенні інтенсивної терапії. Минулого тижня Берлусконі вже потрапляв до лікарні — він перебував під наглядом лікарів із 27 по 30 березня.

За інформацією джерела газети, в обох випадках причиною госпіталізації стало захворювання крові. Берлусконі проходив як планове обстеження, а й отримував необхідне лікування.

«Болі, які його мучать, і пневмонія останніх днів — насправді це ускладнення, які можуть виникнути в вже ослабленому організмі», — зазначають автори статті.

Напередодні італійські ЗМІ заявляли, що 86-річний політик потрапив до лікарні через проблеми із серцево-судинною системою, а також із «утрудненим диханням», яке пов’язане з рецидивом пневмонії. Віце-прем’єр Антоніо Таяні заявляв, що госпіталізація пов’язана із «невирішеною проблемою інфекції». Сам політик нібито перебуває у свідомості та спілкується з оточуючими.

Поділитись