Американець, який образив Байдена по телефону, пояснив свої дії жартом

Американець, який образив Байдена по телефону, пояснив свої дії жартом

Американець Джаред Шмек, батько чотирьох дітей, який під час різдвяної телефонної лінії допустив неналежні висловлювання на адресу президента США Джо Байдена, переконаний, що не виявляв неповаги.

Він пояснив свої дії банальним жартом. Про це пише газета The Oregonian.

Інцидент стався минулої п’ятниці, 24 грудня, під час різдвяної телефонної лінії з дітьми, яку президентське подружжя традиційно проводить напередодні свята. В ході телефонної лінії один з батьків, що зателефонували, вітав Байдена і його дружину Джилл словами: «Я сподіваюся, що у вас теж чудове Різдво. Вперед, Брендоне!»

У консервативних американських колах евфемізм “Вперед, Брендон!” використовують замість лайки на адресу чинного глави держави.

Пізніше чоловік пояснив, що в його словах не було грубості та неповаги.

Я нічого не маю проти пана Байдена, але я засмучений, бо вважаю, що він міг би краще робити свою роботу, — сказав Шмек.

Чоловікові 35 років, зараз він працює в електрокомпанії, раніше шість років відслужив у поліції. Шмек розповів, що не є прихильником колишнього глави держави – республіканця Дональда Трампа. Сам себе батько чотирьох дітей назвав «вільним американцем, послідовником Ісуса Христа».

Свій вислів Шмек пояснив жартом.

Тепер же на мене нападають за те, що я скористався своєю свободою слова, сказав він.

Евфемізм “Вперед, Брендон!” використовують противника Байдена замість нецензурної образи. Цей вислів з’явився вперше на спортивному заході, де натовп уже традиційно посилав Байден кричалкою F*** Joe Biden. Журналістка NBC намагалася викрутитися зі становища у прямому ефірі, розшифрувавши слова як “Вперед, Брендон” (Let’s Go Brandon), нібито на підтримку спортсмена.

Поділитись