Афганську дівчинку, яка народилася на борту ВПС США, назвали на честь позивного літака

Афганську дівчинку, яка народилася на борту ВПС США, назвали на честь позивного літака

Дівчинку, яка народилася на борту американського літака під час евакуації з Афганістану, назвали на честь позивного повітряного судна.

Про це повідомив генерал ВПС США Тод Уолтерс, який курує європейський командування збройних сил Сполучених Штатів (EUCOM). За його словами, військові поспілкувалися з батьками дівчинки, яка з’явилася на світ на борту C-17.

«Вони назвали маленьку дівчинку Річ. І вони зробили це, тому що позивний літака C-17, який доставив їх з Катару в “Раммштайн”, був “Річ”, – наводить слова генерала телекомпанія CNN.

Як повідомило командування ВПС США 22 серпня в Twitter, під час пологів у жінки виникли ускладнення і командир повітряного судна знизив висоту, щоб збільшити тиск повітря на борту. Це допомогло стабілізувати ситуацію і врятувати життя матері. Дівчинка з’явилася на світ в вантажному відсіку, через кілька хвилин після посадки.

Раніше в середу державний секретар США Ентоні Блінкен заявив про намір Вашингтона продовжувати здійснення евакуації американських громадян навіть після крайнього терміну виведення військових США – 31 серпня. Він додав, що в даний момент Сполученими Штатами було вивезено 4,5 тисячі з 6 тисяч осіб, які висловили бажання покинути афганську територію. Проте офіційний представник Пентагону Джон Кірбі підкреслив, що в міру наближення 31-го числа Вашингтон віддасть пріоритет вивезення американських військовослужбовців і військового обладнання. 24 серпня прес-секретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі заявила, що Сполучені Штати очікують, що бойовики радикального руху «Талібан» не заважатимуть афганцям, які бажають евакуюватися.

Поділитись