Афганську дівчинку, яка народилася на борту ВПС США, назвали на честь позивного літака

Дівчинку, яка народилася на борту американського літака під час евакуації з Афганістану, назвали на честь позивного повітряного судна.

Про це повідомив генерал ВПС США Тод Уолтерс, який курує європейський командування збройних сил Сполучених Штатів (EUCOM). За його словами, військові поспілкувалися з батьками дівчинки, яка з’явилася на світ на борту C-17.

«Вони назвали маленьку дівчинку Річ. І вони зробили це, тому що позивний літака C-17, який доставив їх з Катару в «Раммштайн», був «Річ», — наводить слова генерала телекомпанія CNN.

Як повідомило командування ВПС США 22 серпня в Twitter, під час пологів у жінки виникли ускладнення і командир повітряного судна знизив висоту, щоб збільшити тиск повітря на борту. Це допомогло стабілізувати ситуацію і врятувати життя матері. Дівчинка з’явилася на світ в вантажному відсіку, через кілька хвилин після посадки.

Раніше в середу державний секретар США Ентоні Блінкен заявив про намір Вашингтона продовжувати здійснення евакуації американських громадян навіть після крайнього терміну виведення військових США — 31 серпня. Він додав, що в даний момент Сполученими Штатами було вивезено 4,5 тисячі з 6 тисяч осіб, які висловили бажання покинути афганську територію. Проте офіційний представник Пентагону Джон Кірбі підкреслив, що в міру наближення 31-го числа Вашингтон віддасть пріоритет вивезення американських військовослужбовців і військового обладнання. 24 серпня прес-секретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі заявила, що Сполучені Штати очікують, що бойовики радикального руху «Талібан» не заважатимуть афганцям, які бажають евакуюватися.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,