ЗСУ атакуватимуть там, де виявлять слабкі місця в російській обороні – Мік Раян

ЗСУ атакуватимуть там, де виявлять слабкі місця в російській обороні – Мік Раян

Українська зимова кампанія матиме три стратегічні цілі.

Про це заявив австралійський генерал Мік Раян у своєму блозі Futura Doctrina.

🔹Зберегти боєздатність і стратегічну ініціативу. Важливим елементом цього пункту буде дипломатія, спрямована на продовження поставок Україні техніки та боєприпасів і «запобігання безглуздим мирним ініціативам».

🔹Зберегти імпульс наземних, повітряних і морських операцій, щоб уникнути зимового застою, який росія могла б використати для переговорів про припинення вогню.

🔹Отримати засоби, які допоможуть пережити сувору зиму, оскільки російські удари по цивільній інфраструктурі провокуватимуть чинити політичний тиск на уряд.

Генерал у відставці очікує, що взимку ЗСУ атакуватимуть там, де виявлять слабкі місця в російській обороні, а також удари по цілях всередині рф, щоб зруйнувати якомога більшу частину російської операційної системи до весни.

Головною боротьбою зими 2023 року Раян називає бої за логістичні та транспортні вузли.
На думку генерала, обидві сторони намагатимуться захопити або завдати ударів по ключових локаціях.

Цей час, на його думку, також буде використаний для збору розвідданих і матеріально-технічної підготовки, необхідної для військових операцій у 2024 році, пише «Голос Америки».

На його думку, окупанти битимуть по цивільній інфраструктурі та українських складах постачання, зокрема з артснарядами.

Водночас пріоритетним завданням для окупаційних військ цієї зими, на думку генерала, буде «вижити», оскільки «українці успішно розшукують і вбивають їх».

Загарбники також працюватимуть над консолідацією ресурсів для операцій у 2024 році.

«Генерал Герасимов знає, що вищий стратегічний пріоритет — «не програти».
Путінська теорія перемоги полягає в тому, щоб українські прихильники втомилися від війни та зменшили свою підтримку.
Тому Герасимов повинен підтримувати свою армію боєздатною», — зауважує Раян.

Тим часом російська дипломатія на чолі з міністром закордонних справ Лавровим працюватиме над тим, щоб тримати людей якнайдалі від обговорення війни.
Раян припускає, що російські кампанії дезінформації будуть зосереджені на президентських виборах у США та важливих голосуваннях в Конгресі щодо допомоги Україні.

«Тож російський інформаційний персонал інвестуватиме значні кошти у допомогу «антиукраїнським» кандидатам у 2024 році», — цитує військового «Голос Америки».

Поділитись