У США вкрай негативно оцінили результат дебатів для Байдена

У США вкрай негативно оцінили результат дебатів для Байдена

Американські журналісти та ЗМІ, навіть ті, що близькі до демократів, вкрай негативно оцінили результат дебатів для Байдена. Головним чином, через те, що, на їхню думку, Байден підтвердив тези його противників про те, що слабо контролює себе і не готовий до роботи президентом.

Politico заявило, що Байдена «підсмажили», а його відповіді назвало «безладними».

«Все, що потрібно було зробити Джо Байдену, — це ще раз виступити з доповіддю «Про становище країни», що він незграбно програє ці вибори Дональду Трампу», – йдеться у статті.

«Тривожні дзвінки для демократів задзвонили в ту секунду, коли Байден почав говорити плутано-хрипким голосом… А коли він не говорив, він застигав за своєю трибуною, роззявивши рота, широко розплющивши очі і не блимаючи протягом тривалих проміжків часу», – пише видання.

Представники Демпартії США негативно оцінили дебати. У розмові з виданням вони назвали Байдена «тостом», «висловили замішання та занепокоєння». «Що він щойно сказав? Це божевілля», – говорили вони

«Виступ президента зазнав широкої критики в мережі і, швидше за все, посилить враження, що він відстав», – йдеться у статті.

«Деякі демократи вже відкрито говорили, що Байден має припинити свою кампанію. Один великий донор демократів і прихильник Байдена просто сказав: «Байден має піти. Жодних сумнівів».

Washington Post пише, що «Байден виглядав втомленим. Його голос був слабким. Він виглядав старим». На дебатах він «спотикався» чи «не міг повністю знайти ті слова, які шукав».

«Коли він пропонував аргументи, вони часто були заплутаними або невиразними. Його команда зазначила, що у нього застуда, яка може виявитися найсильнішою застудою в американській політичній історії», – пише WP.

Сайт Axios також заявив, що відповіді Байдена були «уривчастими і безладними», викликавши побоювання програшу у демократів.

Видання The Hill написало, що демократи «у повній паніці» після невдалого виступу Байдена.

Кореспондент CNN Джон Кінг каже, що ці дебати «змінюють правила гри».«Прямо зараз у Демократичній партії панує глибока, величезна, дуже агресивна паніка», – заявляє Кінг.

Кореспондентка Fox News Джекі Хейнріх заявляє з посиланням на джерело в Демпартії, що там «все в жаху» і вважають, що Байден «має піти», але немає способу замінити його без згоди самого Байдена.

Також вона стверджує, що тепер не лише Палата представників, а й Сенат у руках республіканців (там більшість у демократів).

У пресі фігурує ім’я можливого змінника Байдена від Демпартії на виборах – губернатор Мічігану Гретхен Вітмер. Зокрема, її згадав редактор журналу New Yorker Майкл Луо.

Її ім’я звучить і The Forbes, який також обговорює імена ймовірних змінників Байдена, якщо він після таких дебатів випаде з президентських перегонів.

У Х тим часом з’явився хештег #swapJoeout («поміняти Джо»). Його додав демократ Ендрю Янг, який був кандидатом у президенти на виборах 2020 року.

За підсумками дебатів 67% глядачів заявили, що Трамп їх виграв, показують дані опитування CNN, яке проводило дебати. Те, що вони закінчилися перемогою Байдена, вважає лише 33% опитаних.

При цьому до дебатів 55% очікували, що Трамп виступить краще за опонента. Тобто він виявився переконливішим, ніж очікували глядачі.

Близькі до демократів ЗМІ також критично оцінюють підсумки дебатів для Байдена.

Поділитись