Росія звинуватила Зеленського у цинізмі

Росія звинуватила Зеленського у цинізмі

Заступник голови Ради Безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що його розчарувала нинішня позиція президента України Володимира Зеленського: він не зробив на Донбасі нічого з обіцяного людям, які за нього голосували.


“Я особисто не знайомий з президентом Зеленським. Та й, врешті-решт, президента Зеленського обирав український народ, і він підзвітний саме йому. Я його бачив, але в той період, коли він займався іншими речами, своєю колишньою діяльністю. Робив це непогано . Що стосується його нинішньої позиції, то вона мене як мінімум розчарувала”, – сказав Медведєв в інтерв’ю російським ЗМІ.

“Він прийшов як антипод (екс-президента України Петра) Порошенка, говорив:” Ось я це вирішу, це вирішу, а найголовніше, зможу врегулювати ситуацію на південному сході”. Нічого з цього він не зробив. Дотримується колишньої риторики, іноді навіть більш радикальною, ніж у його попередника”, – зазначив Медведєв.

Заступник голови Радбезу РФ нагадав про слова Зеленського про рівну відповідальність фашистської Німеччини і Радянського Союзу за Другу світову війну. Він вважає, що це “абсолютно жахливо”, “абсолютно неприйнятно, є гранично цинічним, особливо для таких країн, які раніше були в складі єдиної країни, таких як Україна, як Росія і так далі”.

“Нещодавно він ляпнув, що в принципі можна взагалі весь народ підняти, щоб боротися з Росією, битися, так би мовити, на полях з нашою країною. Мені здається, що це частково пов’язано з відсутністю певного дипломатичного досвіду у нього. Але з іншого боку, це пов’язано і з тим, що певні кола, які впливають на ситуацію всередині України – а це перш за все націоналістично орієнтовані кола, – не дають можливості просуватися по шляху мінського процесу”, – сказав Медведєв.

“Недарма вони постійно говорять, і президент у них говорить про те, що взагалі добре б відмовитися від домовленостей, які були в Мінську, але цього не можна робити, інакше відпадуть санкції щодо Росії. Тобто вони всіляко намагаються торпедувати той процес, який був запущений”, – зазначив він.

Відмовлятися від мінського процесу не можна, позитивний рух по Донбасу може бути тільки на його основі, заявив заступник голови Ради Безпеки РФ Дмитро Медведєв.

“Нічого іншого, крім їхнього немає. Якщо зараз від цього відмовитися, то не буде нічого. І це найгірше. Ніякої альтернативи руху всередині цього Нормандського формату з використанням Мінських домовленостей не існує. Якщо вони це усвідомлюють, то у всякому разі якесь позитивне розвиток ситуації може бути. Це ж насамперед в інтересах самої України, в інтересах південного сходу України”, – сказав Медведєв.

Поділитись