Проведення телемосту між російським та українським телеканалами під час війни недопустимо, – Юлія Тимошенко

Проведення телемосту між російським та українським телеканалами під час війни недопустимо, – Юлія Тимошенко

Телеміст між російським та українським телеканалами – це інформаційна атака, складова гібридної війни проти нашої держави. «Говорити треба» тоді, коли не будуть гинути люди, коли будуть виведені війська, коли буде відновлений кордон під контролем України.

Про це Юлія Тимошенко заявила на своїй сторінці у Facebook.

«Зараз  саме той час, коли мають негайно діяти президент України, Рада нацбезпеки та оборони, Служба безпеки. Треба швидко і жорстко реагувати на спроби інформаційно атакувати Україну. У нового президента України надскладне завдання  знешкодити інформаційну зброю, яку запустив на територію України та дбайливо викохав попередній президент. Зараз його заяви з істеричним засудженням телемосту виглядають цинічно з огляду на те, що він сам цей міст і побудував», – зазначила лідер «Батьківщини».

Своє слово має негайно сказати Національна рада з питань телебачення і радіомовлення та журналісти каналу Newsone, переконана Голова партії.

«Саме час дати собі відповідь на питання, чи готові ви стати на захист України на своїй лінії фронту. Просто подумайте, як цей телеміст будуть дивитися наші воїни на передовій, матері та діти загиблих героїв, ветерани АТО, долі яких скалічені війною. Шукати шлях до переможного завершення цієї війни потрібно. Але не з ножем у спині», – наголосила Юлія Тимошенко.

Так званий телеміст із трансляцією російських каналів на Україну – є свідченням того, що на нашу державу готують сильну інформаційну атаку. Відвернути її можливо, головне – діяти негайно.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій та груп.

За її словами, зараз, у момент, коли стара влада ніяк не може піти, і держава втрачає керованість, хаосом користаються усі.

«І головний удар по Україні – це чергове розгортання гібридної війни. Удар, який зараз готують нанести інформаційно, відвернути можливо. Рішення знаходяться в РНБО, яка, слава Богу, повністю контролюється новим президентом», – наголосила лідер «Батьківщини».

Вона нагадала, що Нацрада з питань телебачення та радіомовлення досі повністю контролюється Порошенком.

«І не треба розповідати, що влаштування телемостів – це якась новітня історія. Цей телеміст Петро Порошенко готував 5 років», – заявила Юлія Тимошенко, додавши, що її команда слідкуватиме за роботою Нацради та РНБО.

«Треба діяти. Рішення мають ухвалюватися негайно», – підсумувала лідер «Батьківщини».

Поділитись