Після інавгурації Байдена новою господаркою Білого дому стане і його дружина Джилл

Після інавгурації, яка повинна відбутися 20 січня 2021 року новими господарями Білого дому стануть Джо Байден і його дружина Джилл.

Розповідаємо, що відомо про першу леді США, і наводимо цікаві подробиці з її біографії.

Нова перша леді — особистість цікава: вона пройшла з чоловіком весь його шлях в політиці і брала участь у всіх його кампаніях, але не жертвувала ні своїми принципами, ні професійною кар’єрою викладача.

Джилл Байден — корінна американка (на відміну від дружини Дональда Трампа, словенки Меланії). Джилл виросла в Пенсільванії в багатодітній родині, у віці 15 років почала працювати офіціанткою, а після закінчення вузу працювала вчителем. Це типова «вольова дівчина з Філадельфії» — наполеглива, вірна, чесна, надійна, без вишукувань і примх. Вважається, що така дружина — скарб, і отримати її Джо Байдена було непросто.

Джилл і Джо познайомилися на побаченні всліпу, коли за плечима 33-річного політика була величезна особиста втрата: в 1972 році його перша дружина Нелія і однорічна дочка Наомі загинули в автокатастрофі, а сини — трирічний Бо і дворічний Хантер — були травмовані.

За спиною Джилл маячили примари її першого невдалого п’ятирічного шлюбу з однокурсником-футболістом і вкрай проблемного розлучення.

Джилл не відразу прийняла рішення стати дружиною перспективного політика: вона хотіла будувати свою власну кар’єру і не любила публічність. Але Джо Байден був наполегливий, і на п’яте пропозицію руки і серця Джилл нарешті відповіла: «Так».

Понад сорок років подружжя Байден разом. Шлюб пройшов випробування на міцність: Джилл і Джо виростили синів Бо і Хантера і спільну доньку Ешлі.

Всі сорок років шлюбу Джилл не тільки займалася дітьми і кар’єрою чоловіка, але і працювала — вчила дітей в школі і коледжі історії та англійської, займалася в психіатричній лікарні з підлітками, яким діагностували ментальні розлади.

У Джилл — два ступені магістра (з англійської мови та викладання) і кандидатський ступінь з педагогіки.

Джилл Байден 69 років, але вона сповнена сил і енергії не планує закінчувати свою професійну кар’єру. Викладання, за її словами, визначає її як особистість.

Ставши першою леді, вона не залишить роботу і буде отримувати зарплату поза стінами Білого дому.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,