На тілі загиблого мера міста Кривий Ріг Костянтина Павлова знайшли тілесні ушкодження

Депутат міської ради Кривого Рогу Вікторія Третяк заявила «Стране», що на тілі загиблого мера міста Костянтина Павлова знайшли тілесні ушкодження, схожі на сліди побиття.

Так, на фотографії, зробленої відразу після смерті Павлова, можна помітити ряд каліцтв.

«Ці травми схожі на побиття, тому що на фотографії, яка зроблена в перший момент після його смерті, чітко видно повністю синє праве вухо, що запливло праве око і під ним великий набряк. Біля очі і підборіддя також була кров, що запеклася. На шиї теж була схожа смужка, від задухи мотузкою, рукою або коли різко смикають за комір. Створюється таке враження, що це були удари. Тому що коли тіло пролежало деякий час, частини обличчя і шиї почали набувати синій відтінок. Таке відбувається через якийсь час після ударів », — пояснила вона« Стране».

Третяк дала зрозуміти, що до загибелі Костянтина Павлова може бути причетна чинна влада.

«Чинна влада не сприйняла перемогу Павлова на виборах мера. Це був шок і удар для них. Я не можу точно сказати, хто це зробив. Але уявіть: Кривий Ріг — місто президента, а на виборах перемагає не людина президента. Тобто, люди довірилися місцевої влади і розчарувалися в чинній. Для них це ніж у серце», — розповідає Третяк.

Крім цього, вона додала, що правоохоронці після смерті Павлова не оприлюднювали подробиці про травми на тілі загиблого мера. Що, на її думку, виглядає підозріло.

«Вони взагалі поводяться дивно. В першу чергу до будинку Павлова приїхала київська група, наших місцевих правоохоронців зовсім не пускали на місце його загибелі. Всі розслідування ведеться під контролем київського гурту і розглядають тільки версію самогубства. Зайвих питань задавати теж не можна. Всі скаржаться на київських правоохоронців. Сьогодні у нас була облава: вони взяли ломи, увірвалися в кабінет мера, зірвали двері, щоб його очорнити. Відчуття, ніби вони хочуть танцювати на його кістках. Те, що відбувається — це повне беззаконня. Вони працюють нахабно і цинічно. Скрізь шукають якісь наркотики. Але Павлов ніде ні з ким не конфліктував», — заявила вона.

Вікторія Третяк також прокоментувала опубліковане відео з камер спостереження, зняте перед смертю Костянтина Павлова. Депутат стверджує, що кадри досить суперечливі і скоріше схожі на змонтовані. Адже самого моменту пострілу, який нібито Павлов зробив сам, до того ж собі в груди, ніхто не бачив.

«Повного відео посекундно ніхто не надавав. Уривки, які публікують наші корумповані соцмережі, яким поліція то їх продає, то скидає, схожі на змонтовані. Незрозуміло, звідки беруться ці відео. Там погана якість і навіть незрозуміло, хто на кадрах. На відео, до речі, не було чорних шкарпеток, в яких був мер в момент смерті. Зараз ми вимагаємо повне відео і експертизу. Ми не розуміємо, чому він опинився в куточку біля дверей, в якому, нібито, не знімає камера», — повідомляє депутат.

Вікторія Третяк, як і багато соратників Костянтина Павлова, також не вірить у версію його самогубства. Вона вважає, що мера Кривого Рогу вбили.

«Костянтин кожен день працював, він не суїцидник. Біля нашої мерії будують великий флагшток, він приїжджав і контролював будівництво кожен день. Будучи офіційно у відпустці, він все одно провів у суботу нараду. Він нічого не боявся, відпускав охорону. Це все сплановане вбивство. Знаючи плани міськради і плани самого мера, неможливо повірити в суїцид. Він жив людьми, містом і постійно працював. Я впевнена, що це все готувалося задовго і було сплановано», — сказала депутат.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,