На Південному Кавказі відбуваються досить небезпечні процеси для Росії

На Південному Кавказі відбуваються досить небезпечні процеси для Росії

На Південному Кавказі протікають досить небезпечні процеси, проектується спільне протистояння між Росією та її союзниками, до яких входить і Вірменія, і Західний світ.

Про це, як повідомляє Minval.az, заявив російський військовий експерт Павло Фельгенгауер.

Вірменам, як зазначив він, візиту глави ЦРУ Вільяма Бернса «зовсім радіти не варто». Це, за його словами, є досить поганим знаком.

«Він приїжджав і до Москви незадовго до війни… перед Різдвом. Я з ним колись зустрічався у Москві… Коли він приїжджає – це поганий знак. Це означає, що ситуація загалом на межі дуже серйозної кризи. Це не дружній візит. Це може бути останнє попередження Вірменії. Останнє попередження про те, що якщо вона продовжить, з точки зору США, підтримувати близькі відносини як з Росією, так і з Іраном, то можуть бути дуже серйозні охолодження зі Сполученими Штатами», — пояснив Фельгенгауер.

Як зазначив експерт, справа не у Вірменії. Йдеться, за його словами, про протистояння з Іраном та Росією, які «схоже, завтра укладуть союз, що загалом вплине серйозно на всю ситуацію на Близькому Сході, ну і загалом на Закавказзі теж».

«Тож радіти візиту глави ЦРУ не варто. Він їздить лише тоді, коли звичайні дипломатичні канали не працюють. Він робить оцінку. Він приїхав до Москви і, очевидно, оцінив, що війна неминуча. Відповідно, відносини стали різко погіршуватися», — сказав він, попередивши, що Вашингтон цілком може зарахувати Єреван до того ж табору, що й Іран, РФ та Білорусь.

Надалі, як вважає експерт, США почнуть зміцнювати відносини з Азербайджаном, а також, очевидно, з Туреччиною, «бо Туреччина важливіша, звісно, ​​до будь-якої Вірменії в регіональній ситуації».

«Отже, загалом, нічого хорошого там ні для кого не відбувається. Ситуація війни, у разі проксі-війни, у сусідньому регіоні проектується на Близький Схід, на Закавказзі, веде до подальшої конфронтації, і протистояння. А з Росією, так. Це не провина Вірменії. Це її біда, що в неї інших союзників немає за великим рахунком, крім Ірану та Росії. Але коли в тебе такі союзники, то маєш багато ворогів», — зауважив Фельгенгауер.

Поділитись