Кремль запустив кампанію з дезінформації про удар по дитячій лікарні у Києві

Кремль запустив кампанію з дезінформації про удар по дитячій лікарні у Києві

Місце голови Радбезу ООН сьогодні, по суті, в крові, — постійний представник України у Радбезі Сергій Кислиця про російські терористичні атаки.

Напередодні з ініціативи Франції та Еквадору, за підтримки США, Великої Британії та Словенії відбулося засідання Радбезу ООН, де обговорювалися ракетні удари росіян по Києву та інших містах України 8 липня. Цього місяця у Радбезі головує рф на чолі з Васілієм Нєбєнзею.

«З жалем відзначаю представника терористичного путінського режиму на місці голови. Для росії вже стало традицією супроводжувати своє головування в Раді жахливими військовими злочинами та геноцидними потугами. І цей раз не став винятком.
По суті, місце голови вже все в крові. Учора росія навмисно вдарила по найбільш вразливій, беззахисній категорії населення в будь-якому суспільстві — по дітях, хворих на рак та інші смертельні захворювання», — сказав Кислиця, коментуючи удар по «Охматдиту».

На брехливі аргументи російського постпреда про те, що лікарню нібито зруйнувала ракета української ППО, Кислиця продемонстрував знімки з уламками російської ракети Х-101, виявленими на місці влучання.

Постпред США Лінда Томас-Грінфілд зазначила, що терор Москви вкотре демонструє, що її цілі у війні не змінилися і що Кремль не хоче миру.

«Коли путін минулого місяця виступив зі своїм так званим «мирним планом», я охарактеризувала його як є — обурливою спробою змусити Україну прийняти несправедливий мир під дулом пістолета. Якщо у когось були сумніви в цьому, вчорашня атака довела це. путін не хоче миру. Він відданий цілям своєї військової агресії, яка несе смерть і руйнування», — сказала представниця США.

Небензя в ООН: якби по «Охматдиту» вдарила російська ракета, від будівлі нічого б не залишилося, а всі люди, що знаходилися в ньому, загинули.

Кремль запустив кампанію з дезінформації про удар по дитячій лікарні у Києві за участю федеральних телеканалів

Російські державні та провладні медіа змінили підхід під час висвітлення ракетного удару по найбільшій дитячій лікарні у Києві. Вони перестали замовчувати цей факт, розпочавши масштабну кампанію з дезінформації. Найбільші федеральні телеканали, які раніше ігнорували обстріл «Охматдиту», у вівторок увечері випустили докладні сюжети, в яких намагаються довести непричетність Росії до удару по лікарні.

Поділитись