Дональд Трамп зробив нові заяви щодо війни в Україні

Дональд Трамп зробив нові заяви щодо війни в Україні

У США вночі відбулися дебати між Байденом та Трампом. Що вони говорили про Україну?

1. Трамп ще раз повторив, що закінчить війну в Україні у разі перемоги на виборах ще до офіційного вступу на посаду.

2. Трамп заявив, що Україна програє війну через брак ресурсів.

«У них закінчуються люди. У них закінчуються солдати. Вони втратили так багато людей. Це так сумно. Вони втратили так багато людей, вони втратили ці чудові міста із золотими куполами, яким тисяча років, і все через нього та його (Байдена) – Ред.) дурних рішень», – сказав Трамп.

За його словами, російські війська здатні зайняти всю територію України.

3. Трамп заявив, що Байден, на його думку, підштовхував Москву до війни в Україні.

«Він (Байден – Ред.) нічого не зробив, щоб зупинити це. І насправді, я думаю, він заохочував Росію до вступу у війну», – заявив колишній президент. Він додав, що Путін міг наважитися на війну після безладного виведення американських військ з Афганістану у 2021 році.

«Я ніколи в житті не чув стільки брехні», – сказав Байден.

4. При цьому Трамп назвав «неприйнятними» недавні умови Путіна щодо припинення війни, відповідаючи на питання ведучої. Нагадаємо, Путін вимагає віддати РФ усі території Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

5. Байден заявив, що якщо РФ переможе в Україні, може вибухнути масштабніша війна. «Якщо хочете війни – просто дайте Путіну взяти Київ», – сказав американський президент.

За його словами, Кремль «хоче відновити те, що було частиною Радянської імперії, він хоче не просто частину, він хоче всю Україну».

Трамп же звинуватив у ситуації Байдена. Він заявив, що через його політику «ми дуже близькі до третьої світової війни».

Повна заява Трампа про Україну на дебатах із Байденом.

«Він (Путін – Ред.) знав, що зі мною в ігри не пограєш. Він нічого від мене не отримав, але зараз він багато чого отримає від цієї людини, яка тут стоїть. Це війна, якої не мало бути, яка не мала б початися ніколи. Зі мною б ніколи не почалася. А він, через нього (Байдена – Ред.) ми у такій жахливій ситуації з Україною, з Росією — бо Україна не перемагає у цій війні. А він (Байден – Ред.) каже, я ніколи не здамся… Та в них (в українців – Ред.) не залишається людей, не залишається солдатів, вони втратили так багато людей і ці прекрасні тисячолітні міста – все через нього ( Байдена – Ред.) та його тупих рішень. При мені Росія ніколи не напала б!» – заявив Трамп.

Поділитись