Дмитро медведєв видав нову маячню та почав знову погрожувати Україні

Дмитро медведєв видав нову маячню та почав знову погрожувати Україні

Всесвітньо відомий алкоголік дмитро мєдведєв вирішив знову світові погрожувати ядерною зброєю і видав чергову маячню. На цей раз йому примарилася материнська церква та малоросія.

«Світ, ведений США, продовжує котитися в глибоку прірву. Приймаються рішення, які явно свідчать не лише про незворотний ментальний розлад їх носіїв, а й про втрату залишків совісті. Рішення значущі і дрібні, але кричать про хворобу всього суспільства.

1. Байден назвав «розумною інвестицією» гроші, які мають бути витрачені на смерть інших людей далеко від США. Йдеться про придбання додаткової зброї на десятки мільярдів для України та Ізраїлю.
2. Київський режим ухвалив рішення про заборону УПЦ, відсікаючи православних від колиски материнської церкви.
3. Міністр внутрішніх справ Франції анітрохи не сумнівався засуджує відомого футболіста за посади на підтримку Палестини.

Новини різні, але вони свідчать про прискорене гниття самої тканини західного суспільства.

Інвестиції у смерть непотрібних людей – це розумно та добре. Тут нема слів. Це за межею добра та зла. І це не просто деменція старого дурня, а вся філософія їхнього державного життя протягом століть.

Заборона споконвічної церкви в Малоросії – брудна політика, густо замішана на кокаїні та сатанізмі. Адже зелений не просто виродок без роду та племені. Не просто манкурт, який забув і свою, і чужу історію. Він тремтить від бажання влади клоун-Франкенштейн, створений на втіху замовникам і готовий віддати їм не тільки своє тіло для тілесних втіх, а й запросто знищити Християнство на рідній землі.

І третє. Вихід за буйки ідеологічного тренду вже прямо караємо на Заході. Висловлювати співчуття ізраїльтянам можна, а палестинцям – ні. Їх не повинно бути шкода. Вони там усі на зразок терористи і нехай помирають тисячами. Діти, жінки, люди похилого віку – просто витратний матеріал.

Результат таких заяв очевидний.

Інтифада буде вічно.

Церква відродиться, але через кров та страждання громадянської війни.

А кількість поставленої зброї рано чи пізно перейде у якість. Уламково-фугасні, кумулятивні, запальні та об’ємно-детонуючі заряди перетворяться на ядерні заряди», – написав медведєв у своєму ТГ каналі.

Поділитись