Байден під час прес-конференції забув ім’я директора FEMA

Президент США Джо Байден під час прес-конференції в Білому домі довго не міг згадати ім’я адміністратора Федерального агентства з надзвичайних ситуацій (FEMA) Дінн Крісуелл всього через кілька миттєвостей після розмови з нею.

Виступ глави держави транслювалося на С-Span.

«Немає нікого краще, щоб очолити цю операцію, ніж … ммм … Дінн … еее … Крісуелл», — промовив Байден на брифінгу.

При цьому він розмовляв з Крісуелл прямо перед тим, як вийти на майданчик.

На думку критиків, помилка, що сталася на прес-конференції, присвяченій його відходу з Афганістану і урагану «Генрі», є черговим свідченням когнітивного регресу Байдена.

В ході того ж виступу Байден не зміг без записки назвати загальну кількість втрат США в Афганістані за 20 років перебування там військових. Перш ніж відповісти, американський лідер витягнув з внутрішньої кишені піджака невеликий клаптик паперу.

«Ця картка у мене з собою кожен день — кого ми фактично втратили: 2448 американців мертві, 20 722 поранені», — повідомив Байден.

Тим самим він обґрунтував правильність свого рішення про виведення американських військ з Афганістану.

21 серпня, американський лідер в ході прес-конференції кілька разів помилився, переплутавши назву столиці Катару і забувши питання журналіста із залу.

Під час брифінгу один з репортерів запитав, які гарантії безпеки є у людей, що прибувають в аеропорт Кабула. Байден відповів, що американська влада знаходиться в постійному контакті з представництвами талібів в Кабулі і столиці Катару Досі, при цьому назвавши її Дахо.

Ще один журналіст кореспондент NBC News Річард Енгель запитав, чому Байден продовжує довіряти руху «Талібан». У той момент президент збирався йти і зізнався, що забув першу частину питання.

Після виступу Байдена репортер Fox News Дженніфер Гріффін звинуватила американського президента в тому, що він живе в «альтернативній реальності».

28 липня президент США допустив обмовку в ході свого виступу в штаті Пенсильванія, переплутавши двох колишніх американських лідерів — Барака Обаму і Дональда Трампа. Так, глава Білого дому вирішив згадати події 2009 року. За його словами, «тодішній президент Трамп» доручив йому зайнятися виведенням із кризи автомобільної промисловості.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,