Зеленський не зміг відповісти журналістам, коли завершиться «випробувальний термін» Авакова

Президент України Володимир Зеленський заявив, що чекає від міністра внутрішніх справ Арсена Авакова конкретних результатів в розслідуванні гучних кримінальних справ, проте не став уточнювати, коли завершиться «випробувальний термін», після якого він може розглянути питання про звільнення голови МВС.

«Я не знаю, [мені] нічого вам зараз відповісти, — заявив Зеленський. — Ви знаєте, дуже багато речей, резонансних справ, які зараз є в суспільстві. Ми чекаємо результат. Реальний, не на словах, а дієвий», — цитує в четвер українська служба радіо «Свобода» відповідь Зеленського на питання журналістів, чи завершився «випробувальний термін» Авакова.

У числі гучних справ, за підсумками яких президент очікує притягнення винних до відповідальності, Зеленський назвав розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета і радника мера Херсона Катерини Гандзюк. «І Шеремет, і Гандзюк, і інші такі дуже гучні кримінальні справи, тому давайте почекаємо. Потрібен результат», — сказав він.

Арсен Аваков обіймає посаду глави МВС з лютого 2014 року. Він і міністр фінансів Оксана Маркарова — люди з команди колишнього президента Петра Порошенка, що залишилися працювати в новому уряді. У жовтні минулого року президент Зеленський заявив, що Арсен Аваков, як і всі інші міністри перебувають на випробувальному терміні і мають показати реальні результати своєї роботи до кінця 2019 року. У разі відсутності результатів президент пригрозив звільнити цих посадових осіб.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,