В Україні відзначатимуть день народження Степана Бандери

В Україні відзначатимуть день народження Степана Бандери

В Україні офіційно відзначатимуть день народження Степана Бандери. Верховна Рада України ухвалила постанову № 9234 про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв на прийдешній рік, серед яких – день народження лідера Проводу ОУН-Б.

У тексті документа, який ухвалив український парламент, вказано, що Степан Бандера був видатним діячем і теоретиком українського національно-визвольного руху.

110-та річниця від дня народження Степана Бандери, яке припадає на 1 січня, 2019 року буде в Україні офіційним святом.

Згідно з постановою ВРУ, 2019 року також пропонують святкувати річниці від днів народження Олени Пчілки, Дмитра Вітовського, Ольги Басараб, Костя Левицького, патріарха Філарета та інших українських політичних і культурних діячів.

Зокрема, міністерство освіти має забезпечити проведення у середніх та вищих навчальних закладах уроків, виховних годин та інших тематичних заходів, приурочених до пам’ятних дат і ювілеїв 2019 року. Міністерство культури має організувати виставки та тематичні заходи, а комітет з питань телебачення та радіомовлення — тематичні теле- і радіопередачі, а також сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів, що проводитимуть під час їхнього відзначення.

Як інформував ZAXID.NET, що депутати Львівської облради 11 грудня оголосили 2019 рік роком провідника ОУН Степана Бандери та Організації українських націоналістів.

Відповідні рішення ухвалили через прийдешнє 110-річчя з дня народження Бандери та 90-ту річницю Першого Конгресу українських націоналістів.

Річниця із дня народження Степана Бандери відзначатиметься 1 січня 2019 року. Львівська обласна адміністрація має представити комісії облради план заходів щодо відзначення року Степана Бандери, пише zaxid.net.

Поділитись