“Укрзалізниця” хоче закупити китайські локомотиви

“Укрзалізниця” хоче закупити китайські локомотиви

«Укрзалізниця» зацікавлена у співробітництві з китайським виробником локомотивів CRRC для оновлення тягового рухомого складу. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов взяв участь у зустрічі з представниками китайської CRRC Corporation Limited — найбільшого у світі виробника залізничного транспорту. Переговори пройшли під головуванням міністра інфраструктури України Владислава Криклія.

За словами Євгена Кравцова, «Укрзалізниця» підтверджує свою зацікавленість у співробітництві з китайським виробником та готова до спільної роботи з опрацювання механізмів такої співпраці.

«Ми маємо серйозну потребу в оновленні тягового рухомого складу, а китайські партнери пропонують сучасні локомотиви, які можуть значно покращити ситуацію з локомотивним парком та вивести “Укрзалізницю” на вищий рівень конкурентоспроможності», — сказав він.

Очільник «Укрзалізниці» нагадав, що, з огляду на тенденцію зменшення ваги вантажних поїздів, CRRC пропонує поставляти замість звичних двосекційних 8-вісних локомотивів 1-секційні 6-вісні, обслуговування яких у 1,5 разу дешевше.

«Ще раз підкреслю, що головним пунктом наших переговорів буде ціна закупівлі, сервісного обслуговування, можливість локалізації виробництва вузлів та запасних частин. Впевнений, спільно ми дійдемо консенсусу та оберемо найвигідніші умови співпраці», — сказав Євген Кравцов.

Фото Олександри Буділки (з архіву FOTOmedia)

Поділитись