Українське риболовецьке судно зазнало аварії в Чорному морі

Українське риболовецьке судно терпить лихо в Чорному морі, на допомогу екіпажу спрямований ракетний катер «Івановець» Чорноморського флоту РФ.

Про це в суботу повідомив Національний центр управління обороною РФ.

«Ракетний катер, що виконує завдання в акваторії Чорного моря, спрямований в район перебування українського риболовецького судна ОД-2592 (екіпаж — 4 людини, порт приписки — Очаків), екіпаж якого о 01:27 3 липня 2021 року запросив допомогу», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що раніше екіпаж «Іванівця» з міжнародного каналу зв’язку прийняв сигнал лиха риболовецького судна ОД-2592, капітан якого повідомляв, що у судна відмовив двигун, воно знеструмлено, знаходиться в дрейфі, і просив допомоги про інформування влади України про аварію.

«Про аварійну ситуацію з цивільним судном повідомлено в Національний центр управління обороною Російської Федерації, який поінформував українську владу про отримання сигналу лиха від судна ОД-2592», — додали в центрі.

В даний час в районі в готовності до надання допомоги знаходяться ракетний катер «Івановець» Чорноморського флоту і прикордонний корабель «Бездоганний» Прикордонної служби ФСБ Росії.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: ,