Україна назвали мету «Кримської платформи»

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що «Кримська платформа» буде працювати над усуненням прогалин в санкцій політиці щодо РФ, при цьому відзначаючи, що одними санкціями Києву Крим повернути не вдасться.

Саміт «Кримська платформа» пройде в Києві 23 серпня з ініціативи України. На ньому обговорять питання «повернення» контролю над Кримом. Як раніше заявляв Кулеба, в саміті візьмуть участь 44 країни і міжнародних організацій, в тому числі посол Туреччини. Глава МЗС РФ Сергій Лавров назвав форум «Кримська платформа» шабашем, на якому «Захід буде продовжувати пестити неонацистські, расистські настрої сучасної української влади».

«З санкціями є дві проблеми, над вирішенням яких працюватиме «Кримська платформа» після того, як пройде саміт. Перша проблема — прогалини в чинному режиму санкції, коли вдається комусь щось поставляти до Криму з того, що туди поставлятися не має. Друга проблема — посилення санкцій», — сказав Кулеба в інтерв’ю виданню «Новий час».

За його словами, держави не готові відразу брати чіткі зобов’язання щодо санкцій, але є повне розуміння того, що потрібно усувати прогалини і бути готовими посилювати санкції.

«Санкції — це важливий елемент, але ми не повернемо Крим виключно завдяки санкцій політиці. Санкції не є інструментом, а елементом великої стратегії повернення тимчасово окупованих територій», — додав Кулеба.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,