Угорщина звинуватила Європарламент у ненависті до уряду країни

Угорщина звинуватила Європарламент у ненависті до уряду країни

Обвинувачення, що звучать на адресу влади Угорщини в корупції, необґрунтовані, цьому суперечить зростання економіки, а Європарламент, який закликає позбавити Будапешт фінансування, «ненавидить» правий уряд країни, який виступає проти ліберального мейнстриму.

Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

«Зараз у Брюсселі є політичні зауваження проти Угорщини, бо тут уже 12 років при владі консервативний, християнсько-демократичний уряд. І більше того, ми є успішними», — зазначив він.

Глава МЗС зазначив, що в Європарламенті більшість становлять депутати лівих поглядів, які «ненавидять нас із політичної точки зору».

«Ці країни (які підтримали механізм умовності щодо Угорщини) завжди говорять про демократію, тоді шануйте демократію! Угорські громадяни на чотирьох виборах поспіль вирішили, що хочуть те, що ми робимо», – наголосив Сійярто.

Раніше він розповів, що Євросоюз звільнив Угорщину від запровадження обмежень цін на нафту з Росії. За словами політика, у поточному варіанті пропозицій Євросоюзу зазначено, що постачання нафти трубопроводами буде звільнено від запровадження цінової стелі. “Це означає, що це не вплине на Угорщину, якщо запропонована межа буде прийнята”, – зазначив Сійярто.

Поділитись