У Росії задумалися про вихід з ПАРЄ

Російський парламентарій Петро Толстой вважає, що Росія не повинна терпіти «принизливу історію» з тристороннім механізмом реагування на порушення статуту РЄ.

За його словами, в разі запуску цієї процедури проти РФ Москва повинні бути готовою перервати свою участь в ПАРЄ. Відповідно, якщо Росія вийде з цієї організації, то вона покине і майданчик Ради Європи.

Віце-спікер Держдуми Петро Толстой вважає, що Росії потрібно буде залишити Раду Європи, якщо європейські влада запустить тристоронню процедуру реагування на порушення статуту РЄ. Глава російської делегації в ПАРЄ впевнений, що Росії необхідно переглянути свою роль в міжнародній організації.

«Ми повинні бути готові її покинути в тому випадку, якщо тристороння процедура буде запущена в відношенні нашої країни. Терпіти цю принизливу історію, я вважаю, ми не можемо», — сказав він в ході «круглого столу» «25 років членства Росії в Раді Європи: співпраця чи конфронтація».

Він зазначив, що вихід з ПАРЄ спричинить за собою і вихід з Ради Європи, так як членство в цих організаціях однаково.

«Остаточне рішення у нас в зовнішній політиці приймає глава держави, президент РФ, і з усіх тих рішень, які до цього були прийняті, мені здається, це рівно в цій логіці знаходиться», — додав парламентарій.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...