У Польщі майже 200 тисяч українців мають посвідку на проживання

У Польщі майже 200 тисяч українців мають посвідку на проживання

Кількість іноземців в Польщі з дійсними посвідками на довгострокове перебування збільшилася до 400 тис. осіб. Майже половина з них – це громадяни України.

Про це повідомляє Польське радіо.

За даними польського Управління у справах іноземців, протягом двох років кількість громадян інших країн з дозволами на довгострокове перебування зросла на 10 тис. осіб. Більшість іноземців прибуває до Польщі в пошуках роботи.

“У десятці найчисленніших держав походження: Україна – 199 тис. осіб, Білорусь – 23 тис., Німеччина – 21,3 тис., Росія – 12,2 тис., В’єтнам – 12,1 тис., Індія – 9, 6 тис., Китай – 8,7 тис., Італія – ​​8,4 тис., Велика Британія – 6 тис. й Іспанія – 5,8 тис. осіб”, – повідомив прес-секретар Управління у справах іноземців Якуб Дудзяк.

За інформацією Управління, протягом попередніх двох років найбільше зростання в групі іноземців з дійсними дозволами на перебування стосувалося: громадян України – 72 тис. осіб, Білорусі – 9,5 тис., громадян Індії – 3,9 тис. і Грузії – 2, 7 тис.

Найбільше посвідок за цей період видали на тимчасове перебування до трьох років – 76 тис., а також на постійне перебування – 18 тис.. Найчастіше іноземці обирають місцем свого проживання Мазовецьке, Малопольське, Нижньосілезьке, Великопольське і Поморське воєводства, пише УНН.

Поділитись