У Польщі затримали стримера, який зривав українські прапори

У Польщі затримали стримера, який зривав українські прапори

У Польщі поліція затримала 44-річного стрімера та активіста Пйотра Н., відомого під ім’ям Назар. Йому інкримінують низку правопорушень, серед яких і розпалювання ненависті за національною та релігійною ознакою.

Про це повідомляють RMF24 і Onet.

Правоохоронці зупинили чоловіка 31 жовтня. Під час перевірки в його організмі виявили тетрагідроканабінол (ТГК) — активну речовину, що міститься у канабісі.

Слідство висунуло стрімеру кілька звинувачень, зокрема у погрозах, пропаганді насильства, закликах до ненависті, поширенні символіки, яка підтримує російську агресію проти України, а також у незаконному оприлюдненні персональних даних.

За даними польських медіа, злочини, у яких підозрюють чоловіка, стосуються його дій минулого тижня. Сьогодні, 3 листопада, суд має обрати йому запобіжний захід — найімовірніше, тримання під вартою.

Також не виключають, що йому додатково можуть інкримінувати водіння у стані наркотичного сп’яніння.

Раніше Пйотр Н. прославився антиукраїнськими вчинками — він заклеював таблички з написами, пов’язаними з Україною, зокрема «Площа Вільної України», замінюючи їх наліпками на кшталт «Герої Гдині».

На своїй сторінці у Facebook він неодноразово публікував відео, де зриває українську символіку або поширює кадри, на яких вчиняють наругу над прапором України. За кілька днів до затримання чоловік оприлюднив ролик, у якому спілкується з поліцією просто з власного автомобіля.

Поділитись