У Кремлі прокоментували статтю про танки «на кордоні з Україною»

Публікація американського видання Politico про російських військових на «кордоні» з Україною — це неякісне вкидання, воно не варте часу і коментарів, заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.


Politico раніше опублікувало супутникові знімки, які, на його думку, демонструють розміщення російських військових «на кордоні з Україною» — а саме в районі Єльні в Смоленській області, яка не межує з Україною.

«Напевно, якість цих публікацій навіть не варто коментувати і загалом не варто на них звертати жодної уваги, тому що ви самі бачили, там йдеться про кордон з Україною, показують кордон з Білорусією і так далі. Але сама ця якість найкраще свідчить про те, що не потрібно витрачати час на знайомство з такими неякісними вкиданнями», — сказав Пєсков журналістам у відповідь на прохання прокоментувати публікації.

«Переміщення якихось наших військової техніки чи армійських підрозділів територією РФ — це виключно наша справа», — додав прес-секретар президента. Він зазначив, що «Росія ніколи нікому не загрожувала, не загрожує і не становить ні для кого небезпеки».

«Але Росія — це країна, яка на тлі досить агресивних експансіоністських тенденцій, особливо з боку НАТО та низки інших країн, завжди вживала і далі вживатиме заходів щодо забезпечення своєї власної безпеки», — додав представник Кремля.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...