У Києві оцінили реакцію німців на статтю Медведєва

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов назвав статтю колишнього президента Росії Дмитра Медведєва «викликом для всієї Європи».

Про це він заявив в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Хотів би звернутися до пана Медведєва … Мене дивує відсутність реакції німців. Після такої заяви я б вважав, що німці, принаймні на офіційному рівні, повинні зробити певні заяви», — сказав Данилов.

Він додав, що зміст статті виходить за рамки здорового глузду, а «коли мова йде дослівно про нацистську Німеччину, про СС, це виклик не тільки для нашої країни. Це виклик для всієї Європи».

Раніше Медведєв написав статтю про російсько-українські взаємини «Чому безглузді контакти з нинішнім українським керівництвом». На думку автора, Україна знаходиться на стадії пошуку своєї ідентичності і особливого шляху, «пишучи свою окрему історію».

У той же час він вважає, що особи з нинішнього українського уряду при цьому не мають ніякої стійкої самоідентифікації. Радник глави офісу президента України Михайло Подоляк назвав статтю Медведєва «недоречною і неактуальною». На його думку, стаття мала «образливу тональність».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...