У Херсоні припинили діяльність порностудії

У Херсоні припинили діяльність порностудії

У Херсоні поліцейські припинили діяльність порностудії. Правоохоронці встановили організатора, адміністратора та моделей причетних до злочинного бізнесу, повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області.

Співробітники відділу протидії кіберзлочинам в Херсонській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України, спільно зі слідчим відділом поліції Херсонщини та під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури припинили діяльність порностудії.

Зазначається, що організатор злочинного бізнесу займався господарськими та фінансовими питаннями, добирав персонал, консультував дівчат, вів бухгалтерський облік. А адміністратор слідкував за справністю обладнання, підшукував кадри в соціальних мережах, навчав користуванню спеціалізованого веб-кам сайту в Інтернеті.

Моделі працювали за комп’ютерами в приміщенні порностудії, що знаходилась у місті. Кожен комп’ютер був оснащений веб-камерою для онлайн-відеозйомки та професійним освітленням. Дівчата користувались спеціалізованим веб-кам сайтом та надавали іноземцям порноконтент у режимі реального часу. Сплата за послуги здійснювалось щохвилинно в іноземній валюті.

Під час санкціонованого обшуку поліцейські вилучили комп’ютери, ноутбуки, вебкамери, мікрофони та інші носії інформації, які використовувались для створення і розповсюдження відео порнографічного характеру. Поліцейські виявили та задокументували протиправну діяльність шістьох дівчат віком від 22-х до 28-ми років, які у якості веб-моделей безпосередньо займалися розповсюдженням продукції порнографічного характеру.

Кримінальне провадження розпочате за ч. 3 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України. Наразі готується повідомлення про підозру організатору та адміністратору порностудії. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Фото Олександри Буділки (з архіву FOTOmedia)

 

Поділитись