Стало відомо, що у бразильському місті Марінга штату Парана побудують Площу України, а також зведуть Український Культурний Центр.
Про це повідомила дружина посла України в Бразилії Фабіана Троненко, передає shotam.info.
Так, за її словами, вже домовилися з місцевою владою про виділення двох земельних ділянок для цих цілей. Перша ділянка буде завбільшки 2.659,49 кв.м і призначатиметься для будівництва Українського Культурного Центру, в якому функціонуватиме Фольклорний гурт «Верховина», який робить визначний внесок у культурне життя громади.
Другу ділянку виділять для будівництва Площі України, що розміщуватиметься неподалік Української церкви і буде зручною для відвідання.
Посол наголосив, що виділення двох земельних ділянок для української громади – це визнання її історичного, культурного та економічного внеску у розвиток міста.
Зазначається, що нині кількість українців у Бразилії сягає 500 тис. осіб, 96,5% з яких вже народилися у Бразилії і проживають у штаті Парана.
Фото Олександри Буділки (з архіву FOTOmedia)