Трасс вимагатиме посилити зовнішню політику Британії щодо Китаю

Трасс вимагатиме посилити зовнішню політику Британії щодо Китаю

Колишній прем’єр-міністр Великобританії Ліс Трасс вважає, що чинний уряд Ріші Сунака має посилити свою політику щодо Китаю.

Про це повідомила газета The Daily Telegraph. За інформацією видання, найближчим часом Трасс проведе кілька публічних виступів, в ході яких вона торкнеться нібито загрози безпеки Британії з боку Китаю.

Як припускає газета, Трасс концентруватиметься на «загрозах Пекіна Тайваню», на «економічному примусі» з боку КНР та «порушеннях прав людини».

У свою чергу, Сунак не вважає Китай прямою загрозою інтересам і безпеці Великобританії.

Раніше, 7 січня, британська газета iNews повідомила, що спецслужби виявили в одному з автомобілів автопарку урядовців та високопоставлених дипломатів Великобританії пристрій, який передає інформацію про місцезнаходження. У Лондоні починають зростати побоювання з приводу шпигунства проти держави.

28 листопада Сунак під час банкету в лондонському Сіті заявив, що Великобританія має вибудовувати зовнішню політику на довгострокову перспективу за прикладом супротивників та конкурентів Лондона в особі КНР та РФ. На його думку, зараз короткострокові плани є недостатніми. Для цього країна має зробити «революційний стрибок» у своєму підході до зовнішньої політики.

Поділитись