Трамп заявив про свою перемогу в Пенсильванії

Президент США Дональд Трамп вважає, що, оскільки його прихильники не отримали доступ до перегляду 700 тис. бюлетенів в Пенсильванії, перемога в штаті повинна бути присуджена йому.

«У Філадельфії і Піттсбурзі не було доступу до перегляду 700 тис. Бюлетенів, що означає, на підставі нашої великої конституції, що ми виграємо штат Пенсильванія», — йдеться в повідомленні Трампа в Twitter.

Апеляційний суд третього округу США відхилив в п’ятницю клопотання прихильників американського президента, які вимагали не враховувати в цьому штаті бланки, що надійшли поштою після дня голосування 3 листопада. 12 листопада інший суд в Пенсильванії постановив, що при підрахунку не слід брати бюлетені, надіслані поштою жителями штату, які голосували вперше і не встигли надіслати документи, що засвідчують їх особу, до 9 листопада.

Згідно з оцінками провідних ЗМІ, в Пенсильванії виграв кандидат в президенти від демократів Джозеф Байден. Це дало йому 20 голосів вибірників. За підрахунками телеканалу Fox News, оброблено 99% бюлетенів. Байден отримав 49,9% голосів виборців, а Трамп — 49%. На підтримку демократа подали приблизно на 63 тис. Бюлетенів більше, ніж за республіканця.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,