США вигадали спосіб політичного тиску на Росію

Проти Росії слід запровадити негайні санкції.

США та країни Заходу повинні запобігти її «вимаганням» і змусити піти на поступки. Про це у статті на сайті Центру аналізу європейської політики написав колишній спецпредставник Держдепартаменту України Курт Волкер.

За словами Волкера, досі економічні санкції щодо Росії застосовувалися вже після того, як вона «зробила щось погане». Тенденцію необхідно міняти.

Заходу слід запровадити нові санкції прямо зараз і погодитись зняти їх лише у тому випадку, якщо Росія відмовиться від військової ескалації, — наголосив Волкер.

Дипломат вважає, що такий захід дозволить запобігти «агресії» в Україні. Яким чином Москва загрожує Києву, переміщуючи війська по власній території, Волкер не уточнив.

Останніми тижнями ЗМІ на Заході регулярно повідомляють про підготовку російського вторгнення в Україну. Причиною стали публікації даних розвідки, що поблизу кордону з Україною нібито зібралося до 100 тисяч російських військових. Це дало підставу зробити висновок про «стрімке і масоване вторгнення» російських військ, що готується в країну.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,